QuestTranslator

Chcielibyśmy Wam dziś przedstawić Addon, który może wielu z Was już zna, jednak takie projekty zawsze trzeba wspierać i starać się trafić
do jak największej liczby osób, gdyż to stanowi o ich sukcesie.

Przedstawiamy projekt QuestTranslator, tworzący Addon dzięki któremu questy w grze zostaną przetłumaczone na nasz ojczysty język!QuestTranslator - to dodatek do gry World of Warcraft, który wyświetla przetłumaczone na język polski questy. Przetłumaczone questy wyświetlane są bezpośrednio w oknie rozmowy z NPC, a także w oknie Quest Log i mapy. Dodatek współpracuje także z dodatkami QuestZone i Immersion wyświetlając tam tłumaczenia questów.

Autorzy QuestTranslator zachęcają wszystkich, którzy znają język angielski do włączenia się do projektu:

Zapraszamy do projektu nad polskim addonem - QuestTranslator! Praca jest prosta, szukamy osób z zapałem i zamiłowaniem do gry oraz dobrą znajomością języka angielskiego. Zajęcie będzie polegało na tłumaczeniu Questów na język polski i zgłaszaniu poprawek do obecnych, już przetłumaczonych. Jest forum i platforma na której pracują już nasi tłumacze. Nie jest to skomplikowane, w jednym oknie masz tekst w języku angielskim a obok piszesz swoje tłumaczenie. Wszystko zostanie omówione tym, którzy będą chętni do współpracy z nami wiec serdecznie zapraszamy!

Strona projektu: CLICK
Grupa projektu na FB: CLICK

Jak zainstalować addon?

1. Pobieramy interesujący nas addon.

2. Wchodzimy do folderu "Interface\AddOns"
3. Rozpakowywujemy addon  i wrzucamy do w/w folderu
4. Logujemy się na konto klikamy w ikonkę "addons" i włączamy addona

Najnowsze Posty

  • Brak postów do publikacji.